Profil

Samur demek..

1973 yılında kurulan Samur Halıları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. duvardan duvara halı ve halı ipliği üretimi konularında uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur. 100.000 m2’ lik kapalı alanda 650 uzman personel ile faaliyet gösteren Samur Halı, 50.000m2/gün üretim kapasitesinde çalışmaktadır.

Türkiye’de halı konusunda ilklerin öncüsü olan Samur Halı kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler katmaya devam etmektedir.

50 yıllık mazi…

50. yılımızda 155 milyon m2’’yi aşkın alanı Samur kalitesiyle döşedik. Baskı tesislerimizin kurulmasından bu yana ise son 10 yıl içerisinde sadece beş yıldızlı otellere 5 milyon m2 halı üreterek her alandaki varlığımızı genişlettik.

Kurulduğumuz günden bu yana üretim politikamızda stili, yeniliği, dayanıklılığı ve uygulanabilirliği benimsedik. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti öncelikli ilkelerimizden oldu. Bundan sonraki yıllarda da kalitemizden ödün vermeden yenilikçi ürünlerimizle ve seçkin olanaklarımızla evinizde, ofisinizde, otelinizde, iş merkezlerinizde adım attığınız her yerde olmaya devam edeceğiz.